Nenaříkej nad temnotou ve světě, hleď raději rozsvítit světlo.

Květen 2011

Komix na téma Budoucnost + bonus na téma Hodinový manžel a Death metal

29. května 2011 v 20:00 | Altaïr |  Komixy
BUDOUCNOST: Pro každého z nás budoucnost něco chystá, ať už je toho hodně, nebo málo. A jsou i tací, kteří by rádi věděli předem, co pro ně budoucnost plánuje, ale ne vždycky na to jdou úplně dobře...

HODINOVÝ MANŽEL: Služby typu hodinový manžel, tedy řemeslná výpomoc ženám (tedy, nejen) v domácnosti, jsou v poslední době stále populárnější. Je ovšem otázka, jak to dopadne, když lidé začnou brát věci doslova...

Mimochodem, Manžel je můj první strip kreslený kompletně na tabletu. Mohla to být Budoucnost, ale tam jsem si z předchozích stripů vypůjčil policajta, takže jí prvenství uznat nemůžu. Nestihl jsem udělat stínování, ale pokud chcete vidět, jak vypadá obrázek stínovaný na tabletu, můžete se podívat na minulý komix.

DEATH METAL: Nápad na tento strip se zrodil v okamžiku, kdy jsem byl okolnostmi donucen poslouchat asi půlhodinový záznam tohoto hudebního stylu. Takhle nějak na mě death metal zapůsobil. Prosím, pokud jste zarytí death metalisti, nenechte si kazit den někým, kdo tomu očividně nerozumí. ;-)

Tak, splatil jsem jeden strip, který jsem Vám dlužil, zbývají ještě komixy na téma:

MOJE MĚSTO
KREV

Věřím, že se Vám dnešní porce čar (a kouzel) bude líbit, na shledanou za týden. ;-)


Komix na téma Maturita + bonus na téma Nevěra

22. května 2011 v 20:00 | Altaïr |  Komixy
We're back, baby. ;)

Omlouvám se, že jsem se poslední týden vůbec neozval, octl jsem se na pět dní na místě, kde měl být internet, ale nakonec tam nebyl, takže jsem neměl jak dotlačit obrázky na internet. Pomalu se vrátím do původního tempa cca dvou komixů týdně, ale samozřejmě nezapomínám, že Vám ještě stripy na některá témata dlužím, a sice:

Moje město
Krev
Death metal

Postupně se zde objeví v rámci nedělních uveřejnění aktuálních komixů.

Dnešní stripy ponechám bez komentáře a za týden na shledanou. ;)

PS: Zdá se, že jsem byl přijat do Autorského klubu. Aleluja! :)