Nenaříkej nad temnotou ve světě, hleď raději rozsvítit světlo.

Leden 2011

Komix na téma sebevražda + bonus na téma Zeměplocha

30. ledna 2011 v 20:00 | Altaïr |  Komixy

Dlouho jsem přemýšlel, zda i na takovéhle téma týdne kreslit komixový strip. Ale nakonec jsem si řekl: proč ne? Prosím všechny, kteří by s tím snad mohli mít problém, ať si strip raději ani neprohlížejí. Ušetříte tím trápení sobě i mně. ;)

BONUS: Tentokrát jsem díky vašim hlasováním vzal pod svou tužku dva členy Hlídky, doufám, že přežijí mé podobenství. O:-)

POZOR: Rozhodněte o podobě dalšího bonusového tripu. Po drtivém vítězství Zeměplochy jsem přidal jedno podobné téma a také jedno téma aktuální. Hlasovat můžete do pátku, 20:00, strip se pak na Vás bude těšit v neděli ve stejný čas spolu se stripem na téma týdne.

Sebevražda

Zeměplocha

Komix na téma Český jazyk + kritika Krásná.cz

23. ledna 2011 v 20:00 | Altaïr |  Komixy

Český jazyk je tak bohatý... Do jeho barvitosti se dá zabalit prakticky cokoli...

BONUS: Jak se může zvrhnout mírový proslov, když se v okolí potlouká dostatek komárů, Vám prozradí dnešní bonusový strip...

SPECIÁLNÍ BONUS NA TÉMA KRÁSNÁ.CZ: Jak to může dopadnout, když jste dospívající mimozemšťanka a Váš táta zjistí, že potají navštěvujete stránky Krásná.cz?

POZOR: Tradičně můžete prostřednictvím ankety ovlivnit podobu dalšího stripu! Tentokrát jsem přidal téma, u kterého tuším velký zájem, ale kdo ví. :) Hlasovat můžete do pátku 20:00, strip bude uveřejněn v neděli opět ve 20:00.

Český jazyk

Proslov k davům

Krásná.cz

Komix na téma Paranormální jevy

16. ledna 2011 v 20:00 | Altaïr |  Komixy

Paranormální jevy... Je to jen výmysl, nebo jsou skutečně všude kolem nás?

Bonus: Neustále slýchám v televizi nebo čtu v novinách, jak se vládní opatření v oblasti financí dotknou DOSLOVA každého. No dobrá, když doslova, tak tedy doslova...

POZOR: I tentokrát můžete do pátku (20:00) rozhodnout svými hlasy o podobě příštího bonusového stripu, který bude spolu se stripem na téma týdne uveřejněn v neděli, opět ve 20:00. Nová témata se již těší na Vaši přízeň!

Paranormal

Zvířátka

Jméno noci

15. ledna 2011 v 20:28 | Altaïr |  Povídky
JMÉNO NOCI

   Každou severskou nocí pulsuje trocha prastaré magie, ale ne všichni jsou schopni tato kouzla, jejichž zaklínadla znají pouze hvězdy, vnímat. Dříve tomu tak nebylo, dříve snad každý rybář, když se uložil ke spánku ve své dřevěné chatrči a sfoukl plamen lampy prodlužující den, mohl cítit, jak k němu tma promlouvá hlasem dávných čar a legend. Ale dnes, dnes ten hlas slyšela jen málokterá lidská bytost, které zdejší krajina vdechla život. Všechny postupně ohluchly, ať už záměrně, nebo nevědomky.

Komix na téma Posmrtný život

9. ledna 2011 v 20:00 | Altaïr |  Komixy
Tolik bychom si přáli vědět, co nás čeká po smrti... Otázka je, jestli to vůbec vědět chceme...

Bonus: Hlavní hrdinka naší telenovely svého muže skutečně miluje. To bude určitě každému na první pohled jasné...

POZOR: Opět můžete do pátku (20:00) svými hlasy rozhodnout, na jaké téma vznikne příští bonusový strip. Dvě možnosti z minulé ankety, ta vítězná a ta s nejméně hlasy, byly odebrány, a přibyly čerstvé novinky. Vítězný strip bude uveřejněn v neděli rovněž ve 20:00.Krysí Smrť

8. ledna 2011 v 20:00 | Altaïr |  Básně

KRYSÍ SMRŤ

Soumrak se snáší na šedou ulici,
končí den letní, po dešti vonící.

Město spát odešlo do svých hnízd z cihel.
Noc bude královna, tma pátý živel.

Úvaha na téma Víra

3. ledna 2011 v 23:15 | Altaïr
   Zig Ziglar kdysi prohlásil: Jsou v životě chvíle, kdy je nesmírně důležité věřit v něco většího, než jste vy sami.
   Neexistuje způsob, jak spočítat, kolik lidí by této ikoně prodejního byznysu dalo za pravdu. Na světě existují desítky, možná i stovky různých vír, ať už je jejich středem Bůh, Alláh, Matka Příroda, vesmír, nebo třeba sedminohé veleještěrky, které podle názoru nemalé skupiny lidí ovládají naši planetu (a pokud se podíváme, jak to tu někdy vypadá, jisté ještěrkovitosti si nelze nevšimnout). Přesto si myslím, že jedna základní víra nám lidem už několik tisíců let chybí, a právě to je důvodem, proč se v našem světě děje to, co se děje.

Komix na téma Yaoi

2. ledna 2011 v 20:00 | Altaïr |  Komixy
Bez komentáře...

Bonus: Asi taky bez komentáře... :)

POZOR: Jelikož bych byl rád, kdyby se Vám u mě líbilo, můžete si počínaje tímto týdnem zvolit, na jaké téma mám nakreslit bonusový strip. Hlasování probíhá formou ankety a uzavírá se v pátek ráno (strip pak bude uveřejněn v neděli večer, kolem 20:00)

Yaoi

Alergeny